0
vyzretemaso.sk, vyzrete maso, hovadzie maso, bravcove maso, maso na steak, maso na steaky, steak, steaky, maso, svaman, svamania, na natoni, rodinna restauracia na natoni, vino, vina, biele vino, biele vina, ruzove vino, ruzove vina, cervene vino, cervene vina, zahranicne vino, zahranicne vina, klaret, klaret myjava, kopanice

© 2024 Stingray Studio

Základné informácie

Oznam: Milí priatelia, sme späť s rozvozom mäsa a iných dobrôt. Rozvoz bude v stredu 14.6.2024 na trase Myjava - Nové Mesto nad Váhom - Trenčín - Dubnica nad Váhom - Piešťany - Myjava a vo štvrtok 14.6.2024 na trase Myjava - Trnava - Senec - Bratislava - Malacky - Senica - Myjava. Dovoz zdarma pri objednávke nad 50€. Zľava 20% pri objednávke 6ks z jedného druhu vína. Tešíme sa na Vaše objenávky. VyzreteMaso.sk.

Hovädzie mäso , Mäso , Vyzreté mäso

Rib Eye Steak 1000g

45,00 (45,00€/kg)

Vysoká roštenka sa vyznačuje značným obsahom tuku , ktoré mäsu dodáva výbornú chuť. Z tejto časti sa pripravuje Rib Eye Steak, ktorý je charakteristický veľmi výrazným mramorovaním vrátane „tukového oka“, vďaka čomu má veľmi dobrú chuť a krehkosť.

Popis produktu

Vysoká roštenka sa vyznačuje značným obsahom , ktoré mäsu dodáva výbornú chuť. Z tejto časti sa pripravuje Rib Eye Steak, ktorý je charakteristický veľmi výrazným mramorovaním vrátane „tukového oka“, vďaka čomu má veľmi dobrú chuť a krehkosť.

Suché zrenie minimálne 45 dní.

Špecifikácia produktu

Špecifikácia produktu

Alternatívne názvy

Delmoniko Steak, Entrecôte, Rib Eye Steak, Vysoká roštenka bez kosti

Druh mäsa

Dry Aged (Suché zrenie), Hovädzie mäso

Časť

Vysoká roštenka

Orientačná váha (g)

1000

Balenie

Vákuové balenie

Použitie

Grilovanie, Pečenie, Steak

Podobné produkty