0
vyzretemaso.sk, vyzrete maso, hovadzie maso, bravcove maso, maso na steak, maso na steaky, steak, steaky, maso, svaman, svamania, na natoni, rodinna restauracia na natoni, vino, vina, biele vino, biele vina, ruzove vino, ruzove vina, cervene vino, cervene vina, zahranicne vino, zahranicne vina, klaret, klaret myjava, kopanice

© 2024 Stingray Studio

Základné informácie

Oznam: Milí priatelia, sme späť s rozvozom mäsa a iných dobrôt. Rozvoz bude v stredu 14.6.2024 na trase Myjava - Nové Mesto nad Váhom - Trenčín - Dubnica nad Váhom - Piešťany - Myjava a vo štvrtok 14.6.2024 na trase Myjava - Trnava - Senec - Bratislava - Malacky - Senica - Myjava. Dovoz zdarma pri objednávke nad 50€. Zľava 20% pri objednávke 6ks z jedného druhu vína. Tešíme sa na Vaše objenávky. VyzreteMaso.sk.

Bravčové mäso , Čerstvé mäso , Mäso

Bravčová panenka 400g

12,30 (12,30€/kg)

Bravčová sviečkovica je zďaleka najkvalitnejším a najjemnejším kúskom bravčoviny. Ide o tenké svalové vlákno, ktoré sa nachádza pod chrbticou v zadnej časti prasaťa .

Aktuálne je tento produkt vypredaný. Sledujte nás na našich sociálnych sieťach Facebook a Instagram aby ste sa dozvedeli o naskladnení medzi prvými ;-)

Popis produktu

Čerstvá bravčová sviečkovica má lesklý povrch a pevnú konzistenciu. sviečkovica, ktorá sa tiež nazýva panenská sviečkovica, je mimoriadne jemná, chudá, šťavnatá a má intenzívnu chuť. Tento sval má mimoriadne jemnú štruktúru vlákniny, ktorá predovšetkým určuje veľmi vysokú chuťovú hodnotu.

Špecifikácia produktu

Špecifikácia produktu

Druh mäsa

Bravčové mäso

Orientačná váha (g)

400

Balenie

Vákuové balenie

Použitie

Grilovanie

Podobné produkty