0
vyzretemaso.sk, vyzrete maso, hovadzie maso, bravcove maso, maso na steak, maso na steaky, steak, steaky, maso, svaman, svamania, na natoni, rodinna restauracia na natoni, vino, vina, biele vino, biele vina, ruzove vino, ruzove vina, cervene vino, cervene vina, zahranicne vino, zahranicne vina, klaret, klaret myjava, kopanice

© 2024 Stingray Studio

Oznam: Milí priatelia, naša reštaurácia je otvorená len na objednávku minimálne 2 pracovné dni vopred. Informujte sa na info@nanatoni.sk alebo na tel.čísle 0915 540 111. Tešíme sa na vás.

Vitajte na myjavských kopaniciach! Vitajte na Starej Myjave!

Rodinná reštaurácia Na nátoni

Hoci tento kraj je známy skôr kopaničiarskou slivovicou, svoje miesto v živote ľudí tu má i kvalitné víno a jedlo. Dôkazom je práve naša rodinná reštaurácia Na nátoni. Pohostinnosťou v našej rodinnej reštaurácii Vám radi priblížime kopaničiarske prostredie. Ochutnáte tradičné myjavské jedlá, špeciality svetovej kuchyne a na svoje si prídu hlavne milovníci kvalitného vína.

Rodinná reštaurácia Na nátoni je postavená na základoch starej „Margetiackej chalupy“, ktorá bola typickou kopaničiarskou usadlosťou. „Náton“ sa nazývalo miesto medzi chalupou a stodolou, kde sa spracovávalo drevo a mlátilo obilie. U nás však drevo rúbať nemusíte! V našom prípade je to ideálne miesto na stretnutie s priateľmi, miesto pre firemné večierky, spoločenské udalosti, rodinné oslavy…

Tešíme sa na stretnutie s Vami!

Degustačné menu

Pre výnimočnú chvíľu je vhodné výnimočné jedlo. Príďte si pochutnať na degustačnom menu. Viac informácií na info@nanatoni.sk alebo 0915 540 111. Degustačné menu môžete venovať ako darček formou darčekovej poukážky. 7-chodové degustačné menu 65€ + párovanie vín 35€.

Galéria