0
vyzretemaso.sk, vyzrete maso, hovadzie maso, bravcove maso, maso na steak, maso na steaky, steak, steaky, maso, svaman, svamania, na natoni, rodinna restauracia na natoni, vino, vina, biele vino, biele vina, ruzove vino, ruzove vina, cervene vino, cervene vina, zahranicne vino, zahranicne vina, klaret, klaret myjava, kopanice

© 2024 Stingray Studio

Základné informácie

Oznam: Milí priatelia, sme späť s rozvozom mäsa a iných dobrôt. Rozvoz bude v stredu 11.7.2024 na trase Myjava - Nové Mesto nad Váhom - Trenčín - Dubnica nad Váhom - Piešťany - Myjava a vo štvrtok 11.7.2024 na trase Myjava - Trnava - Senec - Bratislava - Malacky - Senica - Myjava. Dovoz zdarma pri objednávke nad 50€. Zľava 20% pri objednávke 6ks z jedného druhu vína. Tešíme sa na Vaše objenávky. VyzreteMaso.sk.

Bravčové mäso , Čerstvé mäso , Mäso

Bravčová krkovička 1000g

8,90 (8,90€/kg)

Mäso z hornej časti krku, obsahuje tuk vo vnútornej časti.

Aktuálne je tento produkt vypredaný. Sledujte nás na našich sociálnych sieťach Facebook a Instagram aby ste sa dozvedeli o naskladnení medzi prvými ;-)

Popis produktu

Krkovička sa nachádza v hornej časti krku zvieraťa. Toto chuťovo výrazné, šťavnaté a chutné mäso nemá tik  po obvode, ale vo vnútri je z časti prerastené tukom. Tento tuk udržuje vďaka mramorovému efektu šťavu vo vnútri, a  mäso preto ostane šťavnaté počas jeho prípravy. Krkovička je na rozdiel od ostatnéhu mäsa tmavšia.Len máloktorý druh mäsa má tak široké využitie. Krkovičku je možné upravovať vo forme kotliet, steakov, rezňov, nakrájanú na kocky alebo ako mleté mäsko. Toto mäso je ideálne na grilovanie, pomalé dusenie, pečenie vcelku, prípadne údenie.

Špecifikácia produktu

Špecifikácia produktu

Druh mäsa

Bravčové mäso

Orientačná váha (g)

1000

Balenie

Vákuové balenie

Použitie

Dusenie, Grilovanie, Pečenie, Steak

Podobné produkty